Dostawa i płatności

 

Dostawa

Dostawa wszystkich produktów zamówionych w MaioDruk.pl jest bezpłatna

Nasze przesyłki realizują firmy kurierskie:

                                                

 

Produkty są dostarczane w dni robocze w godzinach 8-18. Szczegóły dostawy możecie Państwo sprawdzić wpisując numer przesyłki otrzymany w mailu od nas, na stronie odpowiedniego przewoźnika.

W wyjątkowych wypadkach ( po ustaleniu wcześniejszym ), istnieje możliwość dostarczenia przesyłki:

- w sobotę

- w godzinach porannych 8-12.

 

Płatności

Przedpłaty internetowe - to system który preferujemy i realizowane jest w ten sposób 99% płatności.

Korzystamy z systemu PayU. System płatności PayU oferuje szeroki zakres metod płatności wypełniający niemal 100% polskiego rynku płatności internetowych.

Dostępne formy płatności to: karty płatnicze, przelewy elektroniczne. Jeżeli bank klienta nie występuje na liście w systemie PayU, należy skorzystać z ikony „Przelew tradycyjny. Wybór “przelewu tradycyjnego spowoduje wydłużenie czasu realizacji zamówienia i w tym przypadku wymagane jest również przesłanie potwierdzenia przelewu na adres druk@maiodruk.pl.

Płatność za pobraniem dokonywana jest przy odbiorze paczki. Tą formę płatności akceptujemy tylko do wartości zlecenia 500 zł/brutto.

Faktura pro-forma wystawiana jest przy zleceniach pozasystemowych w momencie zaakceptowania przedstawionej kalkulacji i wysłania zlecenia do drukarni. Opłacenie proformy jest warunkiem przystąpienia do realizacji.

Nie realizujemy płatności z odroczonym terminem płatności.

Anulowanie zlecenia (zwrot płatności) do dokonania zwrotu płatności wymagane jest pisemne zgłoszenie na adres biuro@maiodruk.pl z tematem: anulowanie zlecenia w treści maila prosimy również o podanie numeru zlecenia. Na adres mailowy prosimy również przesłać dane do wykonania zwrotnego przelewu.